League Schedule -- Season 49
Date/Time Away team Status Home team
02/29/2020 12:35:00 Matrix Mighty Dunkers Nałęczów Warriors
02/29/2020 12:35:00 Basket Człuchów Maranahar
02/29/2020 12:35:00 Baltic Strong Dudopol Dudowizna
02/29/2020 12:35:00 Lipno Bulls FC PREDATOR
02/29/2020 12:35:00 Zip Wrocław Payro
02/29/2020 12:35:00 FC Palermo SPARTAKER
02/29/2020 12:35:00 ANWIL POLSKA Skawinka
02/29/2020 12:35:00 F.C Internazionale Milano Stopeczki TV
03/03/2020 12:35:00 2 Nałęczów Warriors 8 Basket Człuchów TV
03/03/2020 12:35:00 1 Maranahar 6 Baltic Strong
03/03/2020 12:35:00 3 Dudopol Dudowizna 4 Lipno Bulls
03/03/2020 12:35:00 5 FC PREDATOR 7 Matrix Mighty Dunkers
03/03/2020 12:35:00 3 Payro 8 FC Palermo
03/03/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 6 ANWIL POLSKA
03/03/2020 12:35:00 2 Skawinka 4 F.C Internazionale Milano
03/03/2020 12:35:00 5 Stopeczki 7 Zip Wrocław
03/07/2020 12:35:00 6 Baltic Strong 1 Nałęczów Warriors
03/07/2020 12:35:00 5 Lipno Bulls 2 Maranahar TV
03/07/2020 12:35:00 4 Matrix Mighty Dunkers 3 Dudopol Dudowizna
03/07/2020 12:35:00 8 Basket Człuchów 7 FC PREDATOR
03/07/2020 12:35:00 8 ANWIL POLSKA 3 Payro
03/07/2020 12:35:00 2 F.C Internazionale Milano 1 SPARTAKER
03/07/2020 12:35:00 5 Zip Wrocław 4 Skawinka
03/07/2020 12:35:00 6 FC Palermo 7 Stopeczki
03/10/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 5 Lipno Bulls
03/10/2020 12:35:00 2 Maranahar 3 Matrix Mighty Dunkers
03/10/2020 12:35:00 4 Dudopol Dudowizna 6 Basket Człuchów
03/10/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 8 Baltic Strong
03/10/2020 12:35:00 2 Payro 3 F.C Internazionale Milano
03/10/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 4 Zip Wrocław TV
03/10/2020 12:35:00 6 Skawinka 5 FC Palermo
03/10/2020 12:35:00 7 Stopeczki 8 ANWIL POLSKA
03/14/2020 12:35:00 4 Dudopol Dudowizna 1 Nałęczów Warriors
03/14/2020 12:35:00 6 FC PREDATOR 3 Maranahar
03/14/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 2 Matrix Mighty Dunkers TV
03/14/2020 12:35:00 7 Lipno Bulls 5 Basket Człuchów
03/14/2020 12:35:00 6 Skawinka 2 Payro TV
03/14/2020 12:35:00 8 Stopeczki 1 SPARTAKER
03/14/2020 12:35:00 7 ANWIL POLSKA 5 Zip Wrocław
03/14/2020 12:35:00 4 F.C Internazionale Milano 3 FC Palermo
03/17/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 6 FC PREDATOR
03/17/2020 12:35:00 3 Maranahar 5 Dudopol Dudowizna
03/17/2020 12:35:00 2 Matrix Mighty Dunkers 7 Lipno Bulls
03/17/2020 12:35:00 4 Basket Człuchów 8 Baltic Strong
03/17/2020 12:35:00 2 Payro 8 Stopeczki
03/17/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 6 Skawinka
03/17/2020 12:35:00 3 Zip Wrocław 4 F.C Internazionale Milano
03/17/2020 12:35:00 5 FC Palermo 7 ANWIL POLSKA TV
03/21/2020 12:35:00 4 Maranahar 1 Nałęczów Warriors
03/21/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 5 Dudopol Dudowizna TV
03/21/2020 12:35:00 3 Basket Człuchów 2 Matrix Mighty Dunkers
03/21/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 8 Baltic Strong
03/21/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 2 Payro
03/21/2020 12:35:00 8 Stopeczki 6 Skawinka
03/21/2020 12:35:00 5 FC Palermo 4 Zip Wrocław
03/21/2020 12:35:00 3 F.C Internazionale Milano 7 ANWIL POLSKA
03/24/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 2 Payro
03/24/2020 12:35:00 5 Maranahar 3 SPARTAKER
03/24/2020 12:35:00 3 Dudopol Dudowizna 6 Skawinka
03/24/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 7 Stopeczki
03/24/2020 12:35:00 2 Matrix Mighty Dunkers 4 Zip Wrocław
03/24/2020 12:35:00 4 Basket Człuchów 5 FC Palermo
03/24/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 8 ANWIL POLSKA
03/24/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 1 F.C Internazionale Milano TV
03/28/2020 12:35:00 2 SPARTAKER 1 Nałęczów Warriors
03/28/2020 12:35:00 8 Skawinka 5 Maranahar
03/28/2020 12:35:00 5 Stopeczki 3 Dudopol Dudowizna TV
03/28/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 7 FC PREDATOR
03/28/2020 12:35:00 6 FC Palermo 2 Matrix Mighty Dunkers
03/28/2020 12:35:00 7 ANWIL POLSKA 4 Basket Człuchów
03/28/2020 12:35:00 1 F.C Internazionale Milano 8 Baltic Strong
03/28/2020 12:35:00 3 Payro 6 Lipno Bulls
03/31/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 8 Skawinka
03/31/2020 12:35:00 5 Maranahar 5 Stopeczki
03/31/2020 12:35:00 3 Dudopol Dudowizna 4 Zip Wrocław
03/31/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 6 FC Palermo
03/31/2020 12:35:00 2 Matrix Mighty Dunkers 7 ANWIL POLSKA
03/31/2020 12:35:00 4 Basket Człuchów 1 F.C Internazionale Milano
03/31/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 2 Payro
03/31/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 3 SPARTAKER
04/04/2020 12:35:00 6 Stopeczki 1 Nałęczów Warriors
04/04/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 5 Maranahar
04/04/2020 12:35:00 5 FC Palermo 3 Dudopol Dudowizna
04/04/2020 12:35:00 7 ANWIL POLSKA 7 FC PREDATOR TV
04/04/2020 12:35:00 1 F.C Internazionale Milano 2 Matrix Mighty Dunkers
04/04/2020 12:35:00 2 Payro 4 Basket Człuchów
04/04/2020 12:35:00 3 SPARTAKER 8 Baltic Strong
04/04/2020 12:35:00 8 Skawinka 6 Lipno Bulls
04/07/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 4 Zip Wrocław
04/07/2020 12:35:00 5 Maranahar 5 FC Palermo
04/07/2020 12:35:00 3 Dudopol Dudowizna 7 ANWIL POLSKA
04/07/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 1 F.C Internazionale Milano
04/07/2020 12:35:00 2 Matrix Mighty Dunkers 3 Payro
04/07/2020 12:35:00 4 Basket Człuchów 2 SPARTAKER TV
04/07/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 8 Skawinka
04/07/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 6 Stopeczki
04/11/2020 12:35:00 6 FC Palermo 1 Nałęczów Warriors TV
04/11/2020 12:35:00 8 ANWIL POLSKA 4 Maranahar
04/11/2020 12:35:00 1 F.C Internazionale Milano 3 Dudopol Dudowizna
04/11/2020 12:35:00 3 Payro 7 FC PREDATOR
04/11/2020 12:35:00 2 SPARTAKER 2 Matrix Mighty Dunkers
04/11/2020 12:35:00 7 Skawinka 5 Basket Człuchów
04/11/2020 12:35:00 5 Stopeczki 8 Baltic Strong
04/11/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 6 Lipno Bulls
04/18/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 8 ANWIL POLSKA
04/18/2020 12:35:00 4 Maranahar 3 F.C Internazionale Milano
04/18/2020 12:35:00 2 Dudopol Dudowizna 2 Payro
04/18/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 1 SPARTAKER
04/18/2020 12:35:00 3 Matrix Mighty Dunkers 7 Skawinka TV
04/18/2020 12:35:00 5 Basket Człuchów 5 Stopeczki
04/18/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 4 Zip Wrocław TV
04/18/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 6 FC Palermo
04/21/2020 12:35:00 3 F.C Internazionale Milano 1 Nałęczów Warriors
04/21/2020 12:35:00 2 Payro 4 Maranahar TV
04/21/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 2 Dudopol Dudowizna
04/21/2020 12:35:00 7 Skawinka 7 FC PREDATOR
04/21/2020 12:35:00 5 Stopeczki 3 Matrix Mighty Dunkers
04/21/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 5 Basket Człuchów
04/21/2020 12:35:00 6 FC Palermo 8 Baltic Strong
04/21/2020 12:35:00 8 ANWIL POLSKA 6 Lipno Bulls
04/25/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 3 Matrix Mighty Dunkers
04/25/2020 12:35:00 4 Maranahar 5 Basket Człuchów
04/25/2020 12:35:00 2 Dudopol Dudowizna 8 Baltic Strong
04/25/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 6 Lipno Bulls
04/25/2020 12:35:00 2 Payro 4 Zip Wrocław
04/25/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 5 FC Palermo
04/25/2020 12:35:00 7 Skawinka 8 ANWIL POLSKA
04/25/2020 12:35:00 6 Stopeczki 3 F.C Internazionale Milano TV
04/28/2020 12:35:00 5 Basket Człuchów 1 Nałęczów Warriors TV
04/28/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 3 Maranahar
04/28/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 2 Dudopol Dudowizna
04/28/2020 12:35:00 4 Matrix Mighty Dunkers 7 FC PREDATOR
04/28/2020 12:35:00 5 FC Palermo 2 Payro
04/28/2020 12:35:00 7 ANWIL POLSKA 1 SPARTAKER TV
04/28/2020 12:35:00 3 F.C Internazionale Milano 8 Skawinka
04/28/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 6 Stopeczki
05/02/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 8 Baltic Strong
05/02/2020 12:35:00 3 Maranahar 6 Lipno Bulls TV
05/02/2020 12:35:00 2 Dudopol Dudowizna 4 Matrix Mighty Dunkers
05/02/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 5 Basket Człuchów
05/02/2020 12:35:00 2 Payro 7 ANWIL POLSKA
05/02/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 3 F.C Internazionale Milano
05/02/2020 12:35:00 8 Skawinka 4 Zip Wrocław
05/02/2020 12:35:00 6 Stopeczki 5 FC Palermo
05/05/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 1 Nałęczów Warriors
05/05/2020 12:35:00 3 Matrix Mighty Dunkers 4 Maranahar
05/05/2020 12:35:00 5 Basket Człuchów 2 Dudopol Dudowizna
05/05/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 7 FC PREDATOR
05/05/2020 12:35:00 3 F.C Internazionale Milano 1 Payro
05/05/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 2 SPARTAKER
05/05/2020 12:35:00 5 FC Palermo 8 Skawinka
05/05/2020 12:35:00 7 ANWIL POLSKA 6 Stopeczki
05/09/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 2 Dudopol Dudowizna
05/09/2020 12:35:00 3 Maranahar 7 FC PREDATOR
05/09/2020 12:35:00 4 Matrix Mighty Dunkers 8 Baltic Strong TV
05/09/2020 12:35:00 5 Basket Człuchów 6 Lipno Bulls
05/09/2020 12:35:00 1 Payro 7 Skawinka TV
05/09/2020 12:35:00 2 SPARTAKER 6 Stopeczki
05/09/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 8 ANWIL POLSKA
05/09/2020 12:35:00 5 FC Palermo 3 F.C Internazionale Milano
05/12/2020 12:35:00 7 FC PREDATOR 1 Nałęczów Warriors
05/12/2020 12:35:00 3 Dudopol Dudowizna 2 Maranahar
05/12/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 4 Matrix Mighty Dunkers
05/12/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 5 Basket Człuchów
05/12/2020 12:35:00 6 Stopeczki 1 Payro
05/12/2020 12:35:00 7 Skawinka 2 SPARTAKER
05/12/2020 12:35:00 3 F.C Internazionale Milano 4 Zip Wrocław
05/12/2020 12:35:00 8 ANWIL POLSKA 5 FC Palermo
05/16/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 2 Maranahar
05/16/2020 12:35:00 4 Dudopol Dudowizna 7 FC PREDATOR TV
05/16/2020 12:35:00 3 Matrix Mighty Dunkers 5 Basket Człuchów
05/16/2020 12:35:00 8 Baltic Strong 6 Lipno Bulls
05/16/2020 12:35:00 1 Payro 2 SPARTAKER
05/16/2020 12:35:00 7 Skawinka 6 Stopeczki
05/16/2020 12:35:00 4 Zip Wrocław 5 FC Palermo TV
05/16/2020 12:35:00 8 ANWIL POLSKA 3 F.C Internazionale Milano
05/19/2020 12:35:00 Matrix Mighty Dunkers Nałęczów Warriors PO
05/19/2020 12:35:00 Dudopol Dudowizna Maranahar PO
05/19/2020 12:35:00 Zip Wrocław SPARTAKER PO
05/19/2020 12:35:00 F.C Internazionale Milano Payro PO
05/19/2020 12:35:00 Skawinka Basket Człuchów RL
05/19/2020 12:35:00 FC PREDATOR FC Palermo RL
05/19/2020 12:35:00 Stopeczki Lipno Bulls RL
05/23/2020 12:35:00 5 Basket Człuchów 7 Skawinka RL
05/23/2020 12:35:00 5 FC Palermo 7 FC PREDATOR RL
05/23/2020 12:35:00 6 Lipno Bulls 6 Stopeczki RL
05/23/2020 12:35:00 Maranahar Nałęczów Warriors SF
05/23/2020 12:35:00 F.C Internazionale Milano SPARTAKER SF
05/26/2020 12:35:00 SPARTAKER Nałęczów Warriors F
05/30/2020 12:35:00 1 Nałęczów Warriors 1 SPARTAKER F
05/31/2020 12:35:00 1 SPARTAKER 1 Nałęczów Warriors TB
PO: Playoff RL: Relegation Match TB: Tie-Breaker SF: Semi-Final F: Final TV: Televised
Advertisement